Pianka polietylenowa (pianka pe) stosowana jest do pakowania szerokiej gamy produktów wymagających szczególnej ochrony. Cienka warstwa pianki z polietylenu jest szczególnie przydatna do tworzenia wytrzymałego i skutecznego opakowania ochronnego.

Podawana z roli umożliwia wyjątkowo szybkie i zarazem szczelne osłonięcie nawet nieforemnego przedmiotu przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, zapyleniem lub poplamieniem ,sprawdza się doskonale jako materiał zabezpieczający delikatne powierzchnie, eliminuje zarysowania, odgniecenia, nie wchodzi w reakcje chemiczne z lakierem. Właściwości izolujące pianki i brak zapachu pozwalają na jej użycie także do pakowania artykułów spożywczych i tkanin.

Tworzywo jest wyjątkowo lekkie, więc ma mały wpływ na wagę opakowania. Z tego powodu po piankę często sięgają sklepy internetowe i sprzedawcy aukcyjni. Zaletą tego materiału jest również możliwość jej dalszego przetwarzania.

Zastosowanie pianki PE:

  • Pakowanie: Pianka PE jest idealna do pakowania różnego rodzaju przedmiotów, takich jak elektronika, meble, szkło, ceramika, artykuły spożywcze, tkaniny.. etc.
  • Budownictwo: Pianka polietylenowa dzięki swoim świetnym właściwościom amortyzacyjnym doskonale sprawdza się także jako podkład pod panele, wylewki czy laminaty. Skutecznie niweluje wszelkie nierówności między panelami, zapewniając przy tym solidną stabilność podłogi. Pianka pod panele gwarantuje także bardzo dobrą izolację termiczną oraz akustyczną.

 

Dodatkowe

  • Pianka PE jest dostępna w różnych grubościach, szerokościach i długościach.
  • Posiada atest PZH

 

CECHY PRODUKTU:

 
Długość rolki 100 m
Szerokość 1 m
Grubość 3 mm
Powierzchnia 100 m²
Materiał PE
Waga 5,5 kg

INFORMACJE:

 
Kod wewnętrzny PD-08
Ilość w opakowaniu zbiorczym 1 rolka
Zabezpieczenia towaruPianka polietylenowaPIANKA POLIETYLENOWA gr. 3 mm (1.0Mx100MB) 100 m2