Folia bąbelkowa mata to idealny produkt do zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów podczas transportu i przechowywania. Folia pęcherzykowa ze względu na swoją elastyczność, bardzo dużą wytrzymałość, odporność na wstrząsy, zarysowania, a także działanie czynników zewnętrznych takich, jak opady deszczu, zabrudzenia, wilgoć, często stosowana jest do transportu urządzeń AGD i RTV, jak monitory, komputery, laptopy, telefony, tablety, dyski czy telefony komórkowe i smartfony.

Zastosowanie foli BKS:

Zabezpieczania większych przedmiotów szczególnie luster, blatów także szklanych mebli ciężkich obrazów itp. np. przed wysyłką, transportem.

Chroni przed:

  • Stłuczeniem: Folia bąbelkowa doskonale amortyzuje uderzenia, chroniąc delikatne przedmioty ze szkła, ceramiki i innych kruchych materiałów.
  • Porysowaniem: Pęcherzyki powietrza w folii bąbelkowej tworzą warstwę ochronną, która zapobiega zarysowaniom na powierzchniach mebli, elektroniki, książek i innych przedmiotów.
  • Zniszczeniem: Folia bąbelkowa zapewnia ochronę przed wstrząsami, wibracjami i zgnieceniem, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do wysyłki delikatnych przedmiotów.

Folia BKS posiada bąbelek o średnicy 30mm.

CECHY PRODUKTU:

 
Długość rolki 50 m
Szerokość 150 cm
Liczba warstw 3
Materiał PE
Rodzaj BKS
Grubość ~80μ
Średnica tulei 7,5 cm
Powierzchnia 75m²
Waga 8,35 kg

INFORMACJE:

 
Kod wewnętrzny FM-15
Ilość w opakowaniu zbiorczym 1 rolka
Zabezpieczenia towaruFolia bąbelkowaFolia mata KOMÓRKOWA 3-warstw. BKS 1,5mX50m- fi bąbla 30 mm 75m2