Zgrzewarka do folii 300mm PFS-300 to elektryczne urządzenie do zgrzewania folii polietylenowej (PE) i polipropylenowej (PP). Z powodzeniem stosowana może być folia gładka i bąbelkowa.
Zgrzewarka do folii PFS-300 znajduje szeroki wachlarz zastosowań w domu, biurze, magazynie czy warsztacie. Może służyć do pakowania zapasów żywności, mrożonek, kasz, ziół itp. zapewniając hermetyczne zamknięcie odporne na działanie czynników atmosferycznych czy owadów. W biurze zgrzewarkę do folii można stosować do zabezpieczania dokumentów w koszulkach foliowych. W magazynach w folię gładką lub bąbelkową pakowane mogą być drobne towary lub elementy elektroniczne.
Regulowany czas zgrzewania 1-8 sekund pozwala na dostrojenie zgrzewarki do używanego rodzaju folii.
Zgrzewarka do folii PFS-300 jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy ustawić czas zgrzewania, umieścić folię w szczękach zgrzewarki i docisnąć ramię.
W komplecie znajduje się dodatkowa zapasowa grzałka wraz z nakładką z włókna szklanego.
Dane techniczne zgrzewarki do folii PFS-300:
- moc 400W
- zasilanie 220-240V
- długość zgrzewu 300mm
- szerokość zgrzewu 2mm
- czas zgrzewu 1-8 sekund
- wymiary 41.5 x 14.5 x 8 cm
- przewód długości 115 cm
- waga 1.49 kg
CECHY PRODUKTU:
Moc | 400 W |
Wymiary | 41.5 x 14.5 x 8 cm |
Kolor | Niebieski |
INFORMACJE:
Kod wewnętrzny | UR-13 |