Beztubowa folia stretch  jest pro-ekologiczną alternatywą dla zwykłej folii stretch. Używanie folii beztubowej pozwala na wyeliminowanie kartonowej gilzy, dzięki czemu nie musimy jej utylizować, przez co redukujemy koszty opłaty środowiskowej. Brak tuby tekturowej pozwala na używanie folii zarówno w suchych i wilgotnych warunkach.

Folia stretch, znana również jako folia polietylenowa LDPE, jest elastycznym i wytrzymałym materiałem powszechnie stosowanym do pakowania i zabezpieczania towarów podczas transportu. Jej charakterystyczną cechą jest możliwość rozciągania się , co pozwala na ciasne owinięcie i unieruchomienie ładunku. Folia stretch skutecznie chroni towary przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, kurzem i zabrudzeniami. Jest ona również ekonomiczna i praktyczna, dlatego jest powszechnie stosowana w wielu branżach.

Zastosowania folii stretch:

  • Zabezpieczanie ładunków na paletach: Folia stretch jest idealnym materiałem do stabilizowania towarów umieszczonych na paletach, zapobiegając ich przemieszczaniu się podczas transportu.
  • Opakowywanie paczek i kartonów: Folia stretch ściśle przylega do powierzchni opakowań, chroniąc je przed uszkodzeniami i zapewniając ich bezpieczne przewożenie.
  • Zabezpieczanie dużych przedmiotów: Folia stretch jest wykorzystywana do zabezpieczania dużych przedmiotów, takich jak meble czy sprzęt AGD, zapobiegając ich zarysowaniu lub uszkodzeniu podczas transportu.
  • Grupowaniu przedmiotów: Folia stretch może być stosowana do łączenia ze sobą długich przedmiotów, tworząc stabilne pakiety łatwiejsze do transportu.

Owijanie za pomocą folii stretch może odbywać się ręcznie lub mechanicznie, z wykorzystaniem maszyn nawijających przesyłki cało paletowe. To drugie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i efektywne, pozwala na zmniejszenie kosztów i zwiększenie wydajności folii.

By maksymalnie ułatwić odwijanie folii, warto zaopatrzyć się w owijarki do palet oraz dyspensery, które przyspieszają pracę i ochronią dłonie podczas pakowania.

Są one dostępne na naszej stronie :

https://b2b.mascort.pl/owijarka-palet-ekko-212-1-nr-seryjny-30163797,3,4400,13221

https://b2b.mascort.pl/dyspenser-do-folii-stretch-reel-set-off,3,15958,6278

https://b2b.mascort.pl/dyspenser-star-sr-50,3,15958,2583

https://b2b.mascort.pl/nr-dyspenser-sp-50-komplet-dostretcha,3,15958,5158

 

CECHY PRODUKTU:

Szerokość 500 mm
Grubość 23 μ
Waga brutto 1.4 kg
Waga tulejki brak
Kolor Bezbarwny

INFORMACJE:

Kod wewnętrzny FP-9995
Opakowanie zbiorcze 6 szt
 Ilość na palecie 396 rolek
Folia StretchFolia stretch 1,4 KG – 23 mik BEZ TULEJKI / BEZTUBOWA